Clipper modulinės ofiso pertvaros ir durys

Clipper pertvaros

Clipper modulinės pertvaros ir durys

Ofiso pertvaros

Šiame straipsnyje pristatome Clipper aliuminio profilių modulines pertvaras (Elance ir Influence): stiklines pertvaras, pertvaras interjere, ofise, stumdomas, mobilias pertvaras.

Clipper stiklo pertvaros

SAINT-GOBAIN koncerno CLIPPER įmonė projektuoja ir gamina aliuminio profilių modulines pertvaras prekiniais ženklais ELANCE ir INFLUENCE, skirtas komercinės (ofiso pertvaros), pramonės (vidinės pertvaros) ir viešosios paskirties (pertvarps interjere) pastatams.

CLIPPER projektuoja, gamina ir platina biurų pertvarų sistemas iš aliuminio profilių, kurias sudaro dvi rėmų ir durų su aliuminio rėmais serijos. Naujosios besiūlės stiklinės pertvaros ELANCE – tai tikras proveržis stiklo pertvarų surinkimo ir apdailos srityje, nes dabar šiems darbams pakanka vieno daugiafunkcio profiliuočio. Naujajame ELANCE pertvaroms skirtų durų asortimente rasite šviesius ir populiarius gaminius, kurie žengia koja kojon su darbo patalpų naudojimo evoliucija.

Clipper

CLIPPER siūlo naują besiūlių stiklo pertvarų seriją ELANCE, kuri padės dar geriau patenkinti besikeičiančius darbo vietos įrengimo poreikius. Šiuolaikinės tendencijos verčia daugiau mąstyti apie naują komercinių patalpų išdėstymo modelį, kurio tikslas – didinti skaidrumą tarp erdvių ir taip skatinti bendravimą bei darbo dinamiką.

Minėtus darbuotojų „susijungimo“ poreikius geriausiai tenkina stiklas. Visiškai stiklinės sienos užtikrina geriausią natūralų apšvietimą, leidžia patogiau suskirstyti erdves ir tuo pat metu išsaugoti privatumą. Šis naujas požiūris į darbą ir nuolatinį organizacijos darbuotojų bendravimą padeda užtikrinti tiek fizinę žmonių gerovę, tiek gerą nuotaiką. Naująsias konfigūracijas bei jų užtikrinamą gerovę, malonią ir draugišką atmosferą darbo vietoje palankiai vertina ir erdvių dizaineriai.

Naujosios, ypač skaidrios pertvaros ELANCE yra trečiosios kartos projektams skirtas sprendimas, padedantis optimizuoti natūralų apšvietimą ir kuo labiau atskleisti įrenginių bei konstrukcijų grožį.

CLIPPER projektuoja, gamina ir platina ofisų pertvarų sistemas iš aliuminio profilių, kurias sudaro dvi rėmų ir stiklinių durų su aliuminio rėmais serijos.

Clipper pertvaros

 

Video "Clipper- Glass partition edge to edge" (EN)

Prekybos partneris "Lemora"

Komplektuojame ir montuojame tik nuo 30 m2

Susisiekite