Produktai

Filter your result Reset Taikyti filtrus
Filtruoti
29 rezultatai

Glasroc H GHO 13 Ocean - Atspari drėgmei gipso kartono plokštė

Plokštė sudaryta iš impregnuotos ir armuotos gipso šerdies, iš abiejų pusių apgaubtos stiklo audiniu. Jai yraūdinga mažesnė vandens įgertis ir padidintas atsparumas drėgmei. Stiklo audinio danga užtikrina ilgaamžiškumą,paviršiaus lygumą ir tolesnio apdirbimo patogumą. Plokštė Glasroc H Ocean dėl savo savybių naudojama patalpose,kurios patiria dažną ir ilgalaikį drėgmės poveikį, pavyzdžiui, dušo kabinos, vonios, baseinai.

Gipso plokštės armuotos GM–FH1 tipo stiklo audiniu; Vandens įgeriamumas 5%; Plokštės skirtos tik vidaus darbams: dušo kabinos, vonios, baseinai (vertikaliems darbams); Degumo klasė A2-s1, d0

Rigidur E20 — Grindų plokštė

Sausų grindų Rigidur elementai susideda iš 2 Rigidur H gipso pluošto plokščių, gamykloje sujungtų su perstūma klijais ir kabėmis taip, kad ant visų briaunų susidarytų 50 mm pločio užlaida, leidžianti idealiai ir sandariai sujungti plokštes, kas užtikrina labai lygų paviršių įvairaus tipo grindims. Storis: 2x10 mm.

Sausų juodgrindžių įrengimui po keraminėmis, medinėmis, medienos, PVC grindimis bei po lanksčiąja grindų danga: su padidintais smūginio garso slopinimo ir priešgaisriniais reikalavimais; su padidintais šilumos izoliacijos reikalavimais.