Gyproc ir Rigips nauji logotipai

Produktai

23 rezultatai

Rigips PRO Duraline 12,5 — Padidinto atsparumo plokštė

DFRIEH1 tipo gipskartoninė plokštė įvairiems konstrukciniams sprendimams. Stiklo audinio plaušeliais armuota gipso šerdis, iš abiejų pusių padengta kartonu. Impregnuota.

Vidaus darbams, kai statybinių elementų įrengimui, kuriems keliami aukštesni stiprumo smūgiams, atsparumo ugniai reikalavimai ir ypač laikančiųjų sienų dangai karkasinėje statyboje; Pasižymi didesniu paviršiaus kietumu ir stiprumu; Padidintas atsparumas drėgmės poveikiui; Vandens įgeriamumas H1; Padidintas atsparumas ugniai; Atlieka karkaso standumo funkciją; Degumo klasė A2-s1, d0.

Rigips PRO Fire+ Hydro, GKFI

DFH2 tipo (GKFI) padidinto atsparumo ugniai ir drėgmei gipskartonio plokštė: mažesnė vandens įgertis, lyginant su standartinėmis ir padidinto atsparumo ugniai gipskartonio plokštėmis;- padidintas gipso šerdies atsparumas veikiant aukštoms temperatūroms; kontroliuojamas plokštės gipso šerdies tankis; skirta naudoti patalpose, kuriose santykinė oro drėgmė neviršija 70%, bet periodiškai (ne daugiau kaip 10 valandų per parą) oro drėgmė didėja iki 85 % ir yra padidinti atsparumo ugniai reikalavimai; nedegus produktas, priskiriamas A2-s1, d0 klasei pagal statybinių medžiagų degumo klasifikaciją (pagal EN 13501–1 standartą).

Lengvo karkaso sistemų dangos ar aptaiso įrengimui, pertvarų, kabamųjų lubų ir pastato palėpių įrengimui; taip pat naudojamos sistemose su deklaruotu atsparumu ugniai bei deklaruota garso izoliacija.

Rigips 4PRO — Plokštė su visomis nuožulniomis briaunomis

Gipskartonio plokštė su 4 nuožulniomis briaunomis.

4PRO gipskartonio plokščių visos 4 briaunos yra nuožulnios. Tai leidžia kokybiškiau ir greičiau užglaistyti visus sujungimus sienų arba lubų plokštumoje, naudojant siūlių armavimo juostą. Su 4PRO plokšte taupome laiką ir pinigus, o galutinis darbo rezultatas yra geresnis! Gipskartonio plokščių su standartinėmis stačiomis trumposiomis briaunomis sujungimo vietose liekantys nelygumai gali siekti iki 2 mm. Labai dažnai šie nelygumai yra pastebimi dideliuose, intensyviai apšviestuose paviršiuose. Nuožulnios 4PRO plokštės briaunos leidžia pasiekti maksimalų paviršiaus lygumą (apsieinant be viso paviršiaus glaistymo).

Rigips PRO AKU — Plokštė garso izoliacijos gerinimui

Rigips PRO AKU – tai padidinto tankio gipskartonio plokštės, kurių gipso šerdies sudėtyje yra specialus mineralinis pluoštas ir kiti priedai, skirti apriboti garso energijos prasiskverbimą. Tai leidžia pasiekti iki +7 dB padidintą pertvarų, sienų aptaiso ir lubų garso izoliaciją.

Pertvaros, lubos, sienų, pastogių aptaisymas, kur keliami aukštesni garso izoliacijos reikalavimai. Iki +7 dB padidinta garso izoliacija su Rigips PRO AKU plokštėmis. Akustinis patalpų komfortas padidintos drėgmės patalpose – su Aku Hydro plokštėmis, padidintos gaisrinės saugos patalpose – su Aku Fire+ plokštėmis.

Rigips 4PRO Hydro - Plokštė su visomis nuožulniomis briaunomis, padidinto atsparumo drėgmei

4PRO gipskartonio plokščių visos 4 briaunos yra nuožulnios. Tai leidžia kokybiškiau ir greičiau užglaistyti visus sujungimus sienų arba lubų plokštumoje, naudojant siūlių armavimo juostą. Su 4PRO plokšte taupome laiką ir pinigus, o galutinis darbo rezultatas yra geresnis. 

Pertvaros, lubos, sienų aptaisymas virtuvėse, voniose, WC ir kt.patalpose, kur reikalingas padidintas atsparumas drėgmei ir maksimalus paviršiaus lygumas.

Rigidur E20 — Grindų plokštė

Sausų grindų Rigidur elementai susideda iš 2 Rigidur H gipso pluošto plokščių, gamykloje sujungtų su perstūma klijais ir kabėmis taip, kad ant visų briaunų susidarytų 50 mm pločio užlaida, leidžianti idealiai ir sandariai sujungti plokštes, kas užtikrina labai lygų paviršių įvairaus tipo grindims. Storis: 2x10 mm.

Sausų juodgrindžių įrengimui po keraminėmis, medinėmis, medienos, PVC grindimis bei po lanksčiąja grindų danga: su padidintais smūginio garso slopinimo ir priešgaisriniais reikalavimais; su padidintais šilumos izoliacijos reikalavimais.

Rigips PRO Flexi — Plokštė lenktiems paviršiams formuoti

Tai D tipo gipso kartono plokštės, 6,5 mm storio, skirtos lenktų pertvarų ir paviršių formavimui. Plokščių pranašumas - greitas ir tikslus lenkto paviršiaus formavimas esant mažam lenkimo spinduliui. Plokštes galima lenkti sausas ir naudojant drėkinimo technologiją. Naudojant plokštės drėkinimo technologiją mažiausias lenkimo spindulys 300 mm, lenkiant sausai - 600 mm.

Tinka naudoti:
- formuojant arkinius paviršius;
- įvairiems kreiviems paviršiams pastato viduje;
- sausos statybos sistemų lenktų paviršių dangos arba sienų aptaiso įrengimui;
- pertvarų bei kabamųjų lubų įrengimui.

Glasroc H GHO 13 Ocean - Atspari drėgmei gipso kartono plokštė

Plokštė sudaryta iš impregnuotos ir armuotos gipso šerdies, iš abiejų pusių apgaubtos stiklo audiniu. Jai būdinga mažesnė vandens įgertis ir padidintas atsparumas drėgmei. Stiklo audinio danga užtikrina ilgaamžiškumą, paviršiaus lygumą ir tolesnio apdirbimo patogumą. Plokštė Glasroc H Ocean dėl savo savybių naudojama patalpose, kurios patiria dažną ir ilgalaikį drėgmės poveikį, pavyzdžiui dušo kabinos, vonios, baseinai.

Gipso plokštės armuotos GM-FH1 tipo stiklo audiniu. Vandens įgeriamumas 5%. Plokštės skirtos tik vidaus darbams. Tinka montuoti:
- dušo kabinose;
- voniose;
- baseinuose (vertikaliems darbams).
Degumo klasė: A2-s1, d0.