Gyproc ir Rigips nauji logotipai

Produktai

25 rezultatai

Glasroc GTX 9 - priešvėjinė plokštė

Suomijoje naujai sukurta ir pagaminta priešvėjinė plokštė, puikiai tinkanti šiaurietiškam klimatui. Plokštės paviršiaus struktūra susideda stiklo pluošto audinio, įlieto į sustiprintą gipso plokštės išorinį sluoksnį. Dėl savo konstrukcijos plokštė puikiai pritaikyta ekstremalioms oro sąlygoms, nes bandymais įrodytas atsparumas drėgmei: CE ženklinimo klasė yra H2, kuri reiškia mažesnį nei 10% plokštės vandens įgeriamumą (EN 15283).

Glasroc GTX 9 priešvėjinė plokštė kartu su Gyproc T profiliais, Glasroc GST sandarinimo juostomis ir nuo korozijos apsaugotais sraigtais sudaro „Glasroc GTX“ apsaugos nuo vėjo sistemą. Sistema buvo išbandyta ant metalinių ir medinių karkasinių išorinių sienų ir tinka visiems pastatams, nuo individualių namų iki daugiabučių. Būdama atspari vėjui ir drėgmei, Glasroc GTX 9 gali išbūti neuždengta lauke iki 6 mėnesių, pavyzdžiui žiemos metu.

Rigidur E20 — Grindų plokštė

Sausų grindų Rigidur elementai susideda iš 2 Rigidur H gipso pluošto plokščių, gamykloje sujungtų su perstūma klijais ir kabėmis taip, kad ant visų briaunų susidarytų 50 mm pločio užlaida, leidžianti idealiai ir sandariai sujungti plokštes, kas užtikrina labai lygų paviršių įvairaus tipo grindims. Storis: 2x10 mm.

Sausų juodgrindžių įrengimui po keraminėmis, medinėmis, medienos, PVC grindimis bei po lanksčiąja grindų danga: su padidintais smūginio garso slopinimo ir priešgaisriniais reikalavimais; su padidintais šilumos izoliacijos reikalavimais.

Rigips 4PRO Hydro — Plokštė su visomis nuožulniomis briaunomis, padidinto atsparumo drėgmei

4PRO gipskartonio plokščių visos 4 briaunos yra nuožulnios. Tai leidžia kokybiškiau ir greičiau užglaistyti visus sujungimus sienų arba lubų plokštumoje, naudojant siūlių armavimo juostą. Su 4PRO plokšte taupome laiką ir pinigus, o galutinis darbo rezultatas yra geresnis.

Pertvaros, lubos, sienų aptaisymas virtuvėse, voniose, WC ir kt.patalpose, kur reikalingas padidintas atsparumas drėgmei ir maksimalus paviršiaus lygumas.

Rigips PRO AKU — Plokštė garso izoliacijos gerinimui

Rigips PRO AKU – tai padidinto tankio gipskartonio plokštės, kurių gipso šerdies sudėtyje yra specialus mineralinis pluoštas ir kiti priedai, skirti apriboti garso energijos prasiskverbimą. Tai leidžia pasiekti iki +7 dB padidintą pertvarų, sienų aptaiso ir lubų garso izoliaciją.

Pertvaros, lubos, sienų, pastogių aptaisymas, kur keliami aukštesni garso izoliacijos reikalavimai. Iki +7 dB padidinta garso izoliacija su Rigips PRO AKU plokštėmis. Akustinis patalpų komfortas padidintos drėgmės patalpose – su Aku Hydro plokštėmis, padidintos gaisrinės saugos patalpose – su Aku Fire+ plokštėmis.

Rigips 4PRO — Plokštė su visomis nuožulniomis briaunomis

Gipskartonio plokštė su 4 nuožulniomis briaunomis.

4PRO gipskartonio plokščių visos 4 briaunos yra nuožulnios. Tai leidžia kokybiškiau ir greičiau užglaistyti visus sujungimus sienų arba lubų plokštumoje, naudojant siūlių armavimo juostą. Su 4PRO plokšte taupome laiką ir pinigus, o galutinis darbo rezultatas yra geresnis! Gipskartonio plokščių su standartinėmis stačiomis trumposiomis briaunomis sujungimo vietose liekantys nelygumai gali siekti iki 2 mm. Labai dažnai šie nelygumai yra pastebimi dideliuose, intensyviai apšviestuose paviršiuose. Nuožulnios 4PRO plokštės briaunos leidžia pasiekti maksimalų paviršiaus lygumą (apsieinant be viso paviršiaus glaistymo).