Gyproc ir Rigips nauji logotipai

Produktai

Taikyti filtrus
Filtruoti
160 rezultatai

Gyproc GTS 9 — Priešvėjinė plokštė

Plokštės gaminamos su stačiomis briaunomis. Plokštės pagamintos Suomijoje. 9,5 mm storio gipso kartono priešvėjinė plokštė. Plokščių paviršius yra atsparus vandeniui, o jų gipsinė šerdis impregnuota, todėl plokštės pasižymi labai mažu vandens įgeriamumu. Išorinė popierinė danga, kuri apgaubia plokštės briauną, yra specialiai apdirbta, kad nepraleistų vandens į plokštę, tačiau tuo pačiu ji yra kvėpuojanti ir atvira difuzijai. 

Ši plokštė skirta išorės atitvarų apsaugai nuo vėjo (konvekcijos) sukeliamų šilumos nuostolių. Plačiai naudojama karkasinių namų statyboje. Padidina karkasinių namų karkaso standumą. Kadangi plokštė nedegi, puikiai tinka daugiaaukščių pastatų intensyviai ventiliuojamų fasadų konstrukcijose. Neapsaugotos plokštės naudojimo laikas, kol bus sumontuota fasado apdaila, priklauso nuo oro sąlygų statybos aikštelėje, tačiau maždaug iki 3 mėnesių.

Rigips PRO 12,5 — Standartinė plokštė

Standartinė gipskartonio plokštė (tipas A). Skirta vidaus darbams bei patalpoms, kurių santykinis drėgnumas < 70%. Plokštė pasižymi nuožulniomis PRO briaunomis ilgosiose kraštinėse. 
Plokštės popieriaus spalva - šviesiai pilka.

Tinka sienų, pertvarų, lubų įrengimui, montuojant ant metalinio arba medinio karkaso. Plokštės taip pat naudojamos sistemose su deklaruotu atsparumu ugniai bei deklaruota garso izoliacija. 

Rigips PRO 12,5 Fire+ — Padidinto atsparumo ugniai plokštė

Tai DF tipo, padidinto atsparumo ugniai gipskartonio plokštė, skirta atitvarų (pertvarų, šachtų, lubų bei esamų sienų aptaisymui), kurioms keliami padidinto atsparumo ugniai reikalavimai.
Gaminant šias plokštes į gipsinę šerdį dedami specialūs priedai, kurie padeda plokštei ilgiau išlaikyti savo savybes veikiant aukštoms temperatūroms. Plokščių tankis didesnis lyginant su standartinėmis A ir H2 tipo (GKB ir GKBI) plokštėmis. Montuojant šias plokštes į atitvaras jos tampa ilgesnį laiką atsparesnės ugniai, o tai suteikia daugiau laiko žmonėms evakuotis gaisro atveju, taip pat išsaugoti turtą. Dėl to labai svarbu atitvarose montuoti būtent šias plokštes. 
Plokštės padengtos rausvu kartonu, kuris išskiria plokštes iš kitų gipskartonio plokščių ir žymi padidintą jų atsparumą ugniai.

Plokštės tinkamos naudoti įrengiant pertvaras, lubas, taip pat tinka sienų ir pastogių aptaisymui, bei šachtų sienoms patalpose, kur keliami aukštesni atsparumo ugniai reikalavimai. Naudojamos sistemose su deklaruotu atsparumu ugniai bei deklaruota garso izoliacija.

Rigips PRO 15 Fire+ — Padidinto atsparumo ugniai plokštė

Tai DF tipo, padidinto atsparumo ugniai gipskartonio plokštė skirta atitvarų (pertvarų, šachtų, lubų bei esamų sienų aptaisymui), kurioms keliami padidinto atsparumo ugniai reikalavimai.
Gaminant šias plokštes į gipsinę šerdį dedami specialūs priedai, kurie padeda plokštei kuo ilgiau išlaikyti savo savybes veikiant aukštoms temperatūroms. Plokščių tankis didesnis lyginant su standartinėmis A ir H2 tipo (GKB ir GKBI) plokštėmis. Naudojant šias plokštes atitvaros yra ilgesnį laiką atsparesnės ugniai, kas suteikia daugiau laiko žmonėms evakuotis, bei išsaugoti turtą, dėl to labai svarbu, kad tokiose atitvarose būtų sumontuotos būtent šios plokštės. Plokštės dengiamos rausvu kartonu, taip išskiriant jas iš kitų plokščių ir žymint jų atsparumą ugniai.

Plokštės tinkamos naudoti įrengiant pertvaras, lubas, taip pat tinka sienų ir pastogių aptaisymui, bei šachtų sienoms patalpose, kur keliami aukštesni atsparumo ugniai reikalavimai. Naudojamos sistemose su deklaruotu atsparumu ugniai bei deklaruota garso izoliacija.

Gyproc X-Ray Protection - Rentgeno kabinetams skirta plokštė

Tai bešvinių nuo rentgeno spindulių apsaugančių plokščių sistema, kurią sudaro specialiai sukurta mineralinė plokštė, pagaminta naudojant rupų bario sulfatą. X-Ray Protection ne tik užtikrina sertifikuotą ir patikimą sienų ir grindų dangų teikiamą apsaugą nuo rentgeno spindulių, tačiau yra labai atsparios ugniai ir gerai garsą izoliuojančios gipso kartono plokštės.

Naudojama kaip alternatyva švinu dengtoms plokštėms, skirtoms patalpų vidaus apdailai, kur reikalinga apsauga nuo rentgeno spindulių: rentgeno kabinetai ligoninėse, sveikatos centruose, dantų ir veterinarijos klinikose ir kt. 

Rigips PRO Hydro 12,5, GKBI — Padidinto atsparumo drėgmei plokštė

Impregnuota plokštė, mažesnė vandens įgertis, lyginant su standartinėmis gipso kartono plokštėmis.

Padidinto atsparumo drėgmei plokštė naudojama sienų, pertvarų, lubų įrengimui, montuojant ant metalinio, arba medinio karkaso. Plokštės skirtos vidaus darbams, kai santykinė oro drėgmė neviršija 70 %, bet periodiškai (ne daugiau kaip 10 valandų per parą) oro drėgmė didėja iki 85 %.

Glasroc H GHOE 13 Ocean Ergo — Atspari drėgmei gipso plokštė

Plokštė sudaryta iš impregnuotos ir armuotos gipso šerdies, iš abiejų pusių apgaubtos stiklo audiniu. Jai yra būdinga mažesnė vandens įgertis ir padidintas atsparumas drėgmei. Stiklo audinio danga užtikrina ilgaamžiškumą, paviršiaus lygumą ir tolesnio apdirbimo patogumą. Plokštė Glasroc H Ocean dėl savo savybių naudojama patalpose, kurios patiria dažną ir ilgalaikį drėgmės poveikį, pavyzdžiui dušo kabinos, vonios, baseinai.

Gipso plokštės armuotos GM-FH1 tipo stiklo audiniu; Vandens įgeriamumas 5%; Plokštės skirtos tik vidaus darbams; Dušo kabinose, voniose, baseinuose (vertikaliems darbams); Degumo klasė A2-s1, d0.

Rigidur H 12,5 AK - Gipso ir celiuliozės plaušo plokštė

- nuožulni briauna
- homogeninė gipso plokštė su celiuliozės plaušo priedu
- produktas nedegus, priskiriamas A1 statybinių medžiagų degumo klasei
- nepalaiko ugnies plitimo
- produktas nedegus, priskiriamas A2-s1,d0 statybinių medžiagų degumo klasei.


- sienų ir lubų aptaiso įrengimui
- kabamųjų lubų ir pastogės aptaisymui
- juodgrindžių įrengimui po keraminių, medinių, PVC grindų danga bei lanksčiąja grindų danga
- vidinių ir išorinių sienų dangai karkasinių namų statyboje, kur plokštės atlieka standumo ir apdailos funkcijas

Rigidur H 12,5 SK - Gipso ir celiuliozės plaušo plokštė

-stačiakampė briauna 
-homogeninė gipso plokštė su celiuliozės plaušo priedu 
-produktas nedegus, priskiriamas A1 statybinių medžiagų degumo klasei 
-nepalaiko ugnies plitimo
-produktas nedegus, priskiriamas A2-s1,d0 statybinių medžiagų degumo klasei

-sienų ir lubų aptaiso įrengimui 
-kabamųjų lubų ir pastogės aptaisymui 
-juodgrindžių įrengimui po keraminių, medinių, PVC grindų danga bei lanksčiąja grindų danga 
-vidinių ir išorinių sienų dangai karkasinių namų statyboje, kur plokštės atlieka standumo ir apdailos funkcijas