Valmistasoitteet

Gyproc ProMix - paruošti naudojimui glaistai


ProMix Mega

ProMix Mega J

ProMix MEGA – tai paruoštas naudojimui viso paviršiaus glaistymui skirtas glaistas vidaus darbams.
Dar ProMix MEGA gali būti  naudojamas sausų vidinių sienų bei lubų viso paviršiaus arba jo dalies glaistymui. Jį galima naudoti ant gipskartonio plokščių, betono, gipsinio ir kalkinio tinko paviršių. Taip pat jis tinka siūlių tarp gipskartonio plokščių užglaistymui. Glaistant siūles, būtina naudoti armavimo juostą. Kad pasiekti reikiamą tirštumą, į glaistą galima įpilti vandens iki  5% tūrio.
Kaip naudoti:
ProMix MEGA glaistas skirtas rankiniam arba mechanizuotam glaistymui. Glaistymo metu oro ir glaistomojo paviršiaus temperatūra turi būti nuo + 5°C iki + 30°C . Glaistomi paviršiai turi būti sausi, standūs ir idealiai nuvalyti nuo riebalų bei dulkių. Vieno glaisto sluoksnio storis neturi viršyti 2 mm. Kad paviršius po glaistymo būtų idealus, jis šlifuojamas švitriniu (Nr. 100 - 120)  popieriumi ir nuo jo nuvalomos dulkės. Šlifuojant būtina naudoti akių apsaugos priemones.
ProMix MEGA išeiga: užglaistant siūles tarp gipskartonio plokščių apie 0,3 ltr/m, glaistant  paviršių – 1,7 kg/m2/mm. Džiūvimo laikas  priklauso nuo sluoksnio storio, temperatūros, oro drėgmės ir t.t. (vidaus sąlygomis džiūvimo laikas yra nuo 8 iki 10 valandų - 2 mm sluoksniui). Įrankiai plaunami vandeniu.
ProMix MEGA reikia laikyti temperatūroje nuo + 5°C iki + 30°C . Glaistas yra gendantis produktas, todėl yra nurodytas jo galiojimo laikas. Nepažeista (neatidaryta) pakuotė gali būti sandėliuojama apie 1 metus nuo pagaminimo datos.
Glaistas pagamintas Švedijoje.

 


ProMix Finish

ProMix Finish

ProMix Finish – tai paruoštas naudojimui viso paviršiaus glaistymui skirtas glaistas vidaus darbams.
Dar ProMix MEGA gali būti  naudojamas sausų gipskartonio, betono, gipsinio ir kalkinio tinko paviršių glaistymui. Kad pasiekti reikiamą tirštumą, į glaistą galima įpilti vandens iki  5% tūrio, bet atminkite, kad perdidelis kiekis vandens gali turėti įtakos glaisto susitraukimui ir džiūvimo laikui. Jei atidarius pakuotę, paviršiuje matomas vanduo, glaistą reikia permaišyti.
Kaip naudoti:
ProMix Finish glaistas skirtas rankiniam arba mechanizuotam glaistymui. Glaistymo metu oro ir glaistomojo paviršiaus temperatūra turi būti nuo + 5°C iki + 30°C . Glaistomi paviršiai turi būti sausi, standūs ir idealiai nuvalyti nuo riebalų bei dulkių. Vieno glaisto sluoksnio storis neturi viršyti 2 mm. Kad paviršius po glaistymo būtų idealus, jis šlifuojamas švitriniu (Nr. 100 - 120)  popieriumi ir nuo jo nuvalomos dulkės. Šlifuojant būtina naudoti akių apsaugos priemones.
ProMix Finish išeiga glaistant visą paviršių – 1,75 kg/m2/mm. Džiūvimo laikas  priklauso nuo sluoksnio storio, temperatūros, oro drėgmės ir t.t. (normaliomis sąlygomis džiūvimo laikas yra nuo 8 iki 10 valandų - 2 mm sluoksniui). Įrankiai plaunami vandeniu.
ProMix Finish reikia laikyti temperatūroje nuo + 5°C iki + 30°C . Glaistas yra gendantis produktas, todėl yra nurodytas jo galiojimo laikas. Nepažeista (neatidaryta) pakuotė gali būti sandėliuojama apie 1 metus nuo pagaminimo datos.
Glaistas pagamintas Švedijoje.