Asennus banner

Pasiruošimas montavimui


Šiuolaikiniame statybos procese, statybininkams ir projektuotojams keliami konkretūs uždaviniai. Darbai turi būti atlikti greitai kokybiškai ir pagal šiuo metu galiojančius statybos, priešgaisrinius, higieninius reikalavimus.
Tačiau reiktų nepamiršti, kad skirtingos paskirties statiniuose, aukščiau išvardinti reikalavimai gali skirtis, pavyzdžiui ligoninese ir atliekant remonto darbus savo namuose. Prieš atliekant darbus reiktų pasidometi, kokie bus kelimi reikalavimai ir tinkamai pasirinkti medžiagas ir technologijas, taip pavyks sutaupyti laiko ir medžiagų.

Gyproc gipskartonio sistema apima visas reikalingas medžiagas reikalingas įvairiausių gipskartonio sprendimų įgyvendinimui.

Kad palengvinti ir pagreitinti gipskartonio sistemų montavimą, o atliekami darbai būtų saugūs, rekomenduojame naudoti įrankius.

Nežinote, kiek ir kokių medžiagų reikia norint įrengti pertvarą ar aptaisyti esamą sieną ? Čia rasite keleta populiariausių pertvarų ir sienų aptaisymų sistemų medžiagų poreikio skaičiuoklių.

Atliekamų gipskartonio sistemų darbų kokybė labai priklauso ir nuo teisingo gipskartonio plokščių sandėliavimo, transportavimo ir apdirbimo.