Toimintapolitiikka

Darnusis vystymasis


Darnusis vystymasis yra augimo modelis, kai dabarties kartos poreikiai turėtų būti tenkinami nekeliant pavojaus ateities kartų galimybei patenkinti savuosius. Saint-Gobain grupės įmonės yra užsibrėžusios laikytis darnaus vystymosi strategijos, kuri remiasi trimis veiksniais: ekonomine, aplinkosaugine ir socialine darna.

Mūsų misija yra gaminti, tobulinti ir siūlyti rinkai aukštos kokybės Gyproc gipskartonio plokštes ir kitus gipso gaminius, kurti sistemas ir sprendimus, kurie atitiktų klientų lūkesčius, būtų kokybiški, ilgalaikiai ir draugiški aplinkai.

Rūpinimasis aplinka yra vienas iš Saint-Gobain grupės veiklos principų. Pagrindinė mūsų produktų žaliava gipsas yra natūrali perdirbama medžiaga.  Į poveikį aplinkai atsižvelgiama visuose procesuose -  vystant produkciją, gaminant, transportuojant, montuojant, naudojant ir perdirbant medžiagas.  Aplinkosauginė Gyproc gamyklų valdymo sistema yra sertifikuota pagal ISO 14001. Gyproc gipskartonio plokštės turi ekologines deklaracijas paruoštas remiantis “gyvavimo ciklo įvertinimu” (angl.LCA) pagal ISO 14040 ir EN 15804. Be to, Gyproc gaminiai turi Suomijos  RTS statybinių medžiagų emisijų klasifikacijos įvertinimą ir M1 ženklą, patvirtinantį atitikimą saugiausiai klasei M1.

ISO 9001 Kokybės valdymo, ISO 14001 Aplinkosaugos ir OHSAS 18001 Saugos ir sveikatos sertifikatai patvirtina, kad Gyproc valdymo sistema atitinka aplinkosaugos, kokybės, darbuotojų  saugos ir sveikatos reikalavimus. Gyproc Kirkkonummi gamykla viena iš pirmųjų Suomijoje yra įgijusi ISO 50001 Energijos vadybos sertifikatą, kuris patvirtina, kad įmonėje mažinamos išlaidos energijos ištekliams.