ISO sertifikatai


ISO 9001 Kokybės valdymo, ISO 14001 Aplinkosaugos ir OHSAS 18001 Saugos ir sveikatos sertifikatai patvirtina, kad Gyproc valdymo sistema atitinka aplinkosaugos, kokybės, darbuotojų  saugos ir sveikatos reikalavimus. Gyproc Kirkkonummi gamykla viena iš pirmųjų Suomijoje yra įgijusi ISO 50001 Energijos vadybos sertifikatą, kuris patvirtina, kad įmonėje mažinamos išlaidos energijos ištekliams.Produktų ekologinės deklaracijos (EPD)


Gyproc gipskartonio plokščių poveikis aplinkai įvertintas  remiantis “gyvavimo ciklo vertinimo” (angl.LCA) metodologija. Produktų ekologinės deklaracijos paruoštos pagal EN 15804 ir ISO 14040 standartų reikalavimus.Tvarių pastatų vystytojams, projektuotojams, vertintojams


Tvarumas mums nėra tuščias žodis. Norėdami pademonstruoti savo požiūrį, išleidome leidinius apie mūsų gaminių indėlį sertifikuojant pastatus pagal BREEAM, LEED vertinimo sistemas. Tikime ir žinome, kad mūsų gaminiai ir paruoštos sistemos ženkliai prisideda, vertinant pastatų tvarumą. Atsisiųskite mūsų paruoštas brošiūras lietuvių kalba, kuriose trumpai aprašytos BREEAM ir LEED pastatų tvarumo vertinimo sistemos ir mūsų indėlis. Mes esame Lietuvos Žaliųjų Pastatų Tarybos nariai ir esame pasiruošę būti Jūsų tvarumo partneris!